Kwartet smyczkowy Premiere
Informacje o kwartecie Galeria zdjęć Wybrane pozycje repertuaru Oferta ślubna Muzycy Kwartetu Premiere Pliki mp3 Dane kontaktowe
English version

Kwartet smyczkowy Premiere zapewnia profesjonalną oprawę muzyczną wszelkich uroczystości:


KONCERTY I NAGRANIA

BANKIETY I JUBILEUSZE

KONFERENCJE

WYSTAWY I WERNISAŻE

ŚLUBY KOŚCIELNE I CYWILNE

PRZYJĘCIA WESELNE

UROCZYSTOŚCI RODZINNE

WYSTĘPY PLENEROWE

IMPREZY ŚWIĄTECZNE

Kwartet Premiere

Kwartet smyczkowy Premiere powstał w 1998 roku i od tego czasu prowadzi ożywioną działalność artystyczną. Kwartet tworzą absolwenci Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Członkowie zespołu doskonalili swoje umiejętności na licznych kursach mistrzowskiej interpretacji muzycznej zarówno w kraju (Łańcut, Gorlice) jak i poza jego granicami (Niemcy, Wielka Brytania). Mieli tam niepowtarzalną okazję i zaszczyt współpracować z takimi osobowościami jak Henry Meyer (kwartet La Salle), Genevieve Teulieres, Martin Luthy.
Kwartet dysponuje szerokim, ciekawym i zróżnicowanym repertuarem, począwszy od muzyki klasycznej po rozrywkową, filmową, musicalową.
Dorobek kwartetu obejmuje wiele występów w kraju i za granicą, m. in. koncerty na Zamku Książąt Hohenlohe w Weikersheim (Niemcy), na Zamku Królewskim w Warszawie, w Muzeum Narodowym, w Galerii Porczyńskich, na Uniwersytecie Warszawskim oraz Politechnice Warszawskiej.
Członkowie zespołu jako muzycy sesyjni systematycznie uczestniczą w licznych nagraniach płyt i koncertach zespołów polskiej sceny rozrywkowej.
Kwartet Premiere zapewnia wysoki poziom artystyczny, doskonałą jakość wykonania. Niezaprzeczalnym atutem zespołu jest duże doświadczenie zawodowe: kwartet współpracował już z wieloma firmami m. in. branży finansowej, kosmetycznej, farmaceutycznej. Miał przyjemność uświetniać swoją obecnością liczne uroczystości odbywające się w salach koncertowych, renomowanych salonach firmowych, centrach konferencyjnych oraz hotelach zarówno w rodzinnej Warszawie jak i na terenie całego kraju (Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Poznań).
W zależności od konkretnej sytuacji zespół może pojawić się również jako trio smyczkowe.